تشریفات و خدمات مجالس ژیویر

این روز‌ها در گوشه و کنار شهر، بازار عروسی گرم است و شاید شما هم جزو خیلی تازه عروس و داماد‌ها باشید. لابد «بلوغ‌های ششگانه» لازم برای ازدواج یعنی عاطفی، جنسی، شخصیتی، اجتماعی، مالی و معنوی را داشته‌اید که اکنون در شرف عروسی و برگزاری مراسمش هستید. حال، باید بدانید چگونه اولین مهمانی بزرگِ زندگیِ مشترک خود را مدیریت کنید. اولین کار این است که با مدیریت برگزاری این مراسم به دیگران نشان بدهید که مرد و زن زندگی هستید. موسسه خدمات مجالس و تشریفات ژیویر با ۱۰ سال سابقه و با تیمی مجرب طراح و برگزارکننده مجلل ترین مجالس عروسی، نامزدی و مجری سمینارها، همایشها و مراسم دیپلماتیک می‌باشد . این موسسه دارای ۳۰ مورد باغ، سالن و ویلای عروسی .در شمال ،شرق و غرب تهران و کرج و همچنین کیترینگ اختصاصی می‌باشد
ژیویرحس شروع زندگی رویایی

آنچه مجموعه تشریفات ژیویر برای شما ارائه می دهد :
تشریفات ژیویربا اکیپی از متخصصان و طراحان بین المللی که با سابقه درخشان آماده برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم های شما اعم از عقد-نامزدی-عروسی-همایش ها- جشن های ویژه و میهمانی های خانوادگی شما عزیزان می باشد.

برنامه ریزی تشریفات ژیویر :
از لحظه عقد قرارداد کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و خدمات شامل برنامه ریزی و زمان بندی های مناسب و خاص در خدمت شما خواهند بود.
تمام تلاش خود را صرف برگزاری هرچه باشکوه تر و منظم تر مراسم و ثبت ناب ترین و خاطره انگیزترین شب زندگی شما و میهمانانتان خواهیم کرد.
ارائه خدمات متناسب با بودجه شما :
تشریفات ژیویر آماده ارائه خدمات متناسب با بودجه شما می باشد که دارا بودن 4 منو این زمینه را برای شما فراهم می سازد.
معرفی باغ ها و تالار ها :
تشریفات ژیویر با در اختیار داشتن باغات و تالارها و باغ تالارهای پذیرایی در نقاط مختلف تهران و حومه تهران و کرج متناسب با سلیقه شما و بودجه ای که در نظر گرفته اید بهترین خدمات را ارائه خواهد نمود.
منوها :

تشریفات ژیویر دارای 4 نوع منوی متنوع و کیفیت برتر می باشد. که با راهنمایی و ایده های خلاقانه ما و الهام از خواست و سلیقه شما همراه می باشد.
گروه موزیک :
اجرای هرچه باشکوه ترمراسم شما مستلزم حضور گروه های موزیک حرفه ای و ناب می باشد که ما دارای بیشترین و بهترین منوی گروه های موسیقی ایران می باشیم که انتخاب گروه مد نظر را برای شما راحت تر می کند.
معرفی بهترین ها :
برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم نیاز به فیلم بردار عالی ، آرایشگرهای حرفه ای برای عروس و داماد و همراهان و همچنین طراحان سفره عقد می باشد که ما شما را با بهترین های این رشته آشنا می کنیم.

تشریفات و خدمات مجالس ژیویر